top of page

egorfatin

Головні міфи про кондиціонер: чому мати кондиціонер не погано

У сучасних реаліях кондиціонери є необхідним обладнанням у будь-яких приміщеннях, а не елементом розкоші. Спліт-системи наразі встановлюються практично у всі офіси, будинки, промислові об’єкти. Попри активне використання кондиціонерів, у суспільстві й досі існує купа упереджень та міфів, у які не перестають вірити люди. Проте часто те, що приймається за правду є простою вигадкою, яку дуже просто пояснити.

Робіть вибір обдумано, а не з довірою до міфів. Зараз купити кондиціонер в будинок можна легко в один клік та за вигідною ціною https://teplo-holod.co.ua/.

1.jpg

Міф 1 – кондиціонери розносять бактерії та віруси у приміщенні

Щоб розвіяти перший міф про роботу кондиціонера, варто спочатку розібратись у принципі його роботи та структурі. Спліт-система будь-якої моделі містить певні частини, які:

  • Проводять забір повітря;

  • Охолоджують повітря;

  • Фільтрують повітря.

Майже всі побутові моделі не забирають повітря з вулиці, тому бактерії в приміщенні можуть розповсюджуватись лише у тому випадку, якщо їх занесли з вулиці. Також передача інфекції може відбутись в результаті неправильного використання кондиціонера. Так, фільтри кліматичного обладнання можуть стати місцем появи та розмноження мікробів, але лише тоді, якщо їх регулярно не чистити. Виробники в інструкціях експлуатації вказують, що очистку треба проводити в кінці сезону спеки та перед нею, тобто двічі на рік мінімум. Недотримання простих правил гігієни створює ризики передачі інфекції.

Міф 2 – коли кондиціонер працює не можна відчиняти вікна

Таке твердження є не лише марним, але й небезпечним, оскільки якщо не провітрювати приміщення впродовж дня, спостерігається накопичення вірусів, бактерій, пилу тощо. Такі забруднення повітря спричиняють ріст захворюваності на грип та появу алергічних реакцій. Відчинені вікна можуть впливати лише на енергетичну затратність системи. Тобто кондиціонер може споживати більше енергії, ніж при закритих вікнах. Не забувайте провітрювати приміщення, оскільки від цього залежить ваше здоров’я.

Міф 3 – перебування під кондиціонером спричиняє застуду

Така ситуація дійсно можлива, якщо не дотримуватись простих правил експлуатації кліматичного обладнання. Все дуже просто – щоб не захворіти, потрібно не стояти під холодним потоком повітря. Зараз спліт-системи містять функцію керування напрямком холодного повітря. Просто направте його догори до стелі і питання вирішено. Не встановлюйте занадто низькі температури, оскільки оптимальним рішенням для людського організму є +23 градусів. Лише якщо є різкий перепад температури в приміщенні та на вулиці, людина має ризик захворіти.

Міф 4 – кондиціонер поглинає все корисне з повітря в приміщенні

Деякі досі вважають, що після проходження через фільтри повітря, з повітря видаляються важливі корисні іони. Це не є правдою, оскільки кондиціонери не містять такої функції. Деякі моделі навіть оснащені іонізаторами, що навпаки насичують ними повітря, знезаражуючи його.

Міф 5 – фреон з кондиціонера отруйний для організму

Система охолодження містить фреон, проте він не становить небезпеку для людини, оскільки надійно схований всередині кондиціонера. Якщо ви напряму не контактуєте з фреоном, він не загрожує здоров’ю.

Проверьте позже
Когда посты будут опубликованы, вы увидите их здесь.
bottom of page